اطلاعیه فروش سایت عریضه

با سلام خدمت شما کاربران عزیز و گرانقدر

دل کندن همیشه از چیزهایی که برامون عزیز هستند سخت بوده ولی گاهی چاره ای جز دل کندن نیست. اینکه تصمیم بگیرید بعد از حدود هشت سال تلاش حاصل تمام زحمات خودتون رو رها و به شخص دیگه ای واگذار کنید خیلی جسارت میخواد … گرچه بنده خیلی هم آدم جسوری نیستم ولی دست روزگار … بگذریم.

وبسایت عریضه از سال ۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد و تمام امور مربوط به راه اندازی و نگه داری آن بر عهده ی مدیر سایت بوده و هیچ شخص دیگری در آن سهیم نبوده و نیست.

 

در ابتدای تاسیس وب سایت تا شش ماه هیچ درآمدی از سایت نداشته و خریدی صورت نمیگرفت. بعد از حدود شش ماه به مرور خرید انجام شد و با گذشت زمان وبسایت عریضه جایگاه خود را در بین هزاران سایت دیگر یافت و تبدیل به منبع درآمدی برای مدیر وبسایت شد.

 

وب سایت عریضه بر پایه ی سیستم محبوب مدیریت محتوای وردپرس بنا شده و از قوی ترین افزونه ی سئو برای بهینه سازی مطالب سایت بهره می برد. افزونه ی یواست سئو پریمیوم yoast seo premium دارای لایسنس معتبر و دائمی است و لایسنس آن به طور کامل تقدیم خریدار می گردد.

سئوی مطالب

 

نهایت تلاش این جانب این بوده است که مطالب و پستهای سایت حتما و به بهترین وجه ممکن برای موتورهای جستجو بهینه گردد به گونه ای که بیش از نود درصد پست های سایت در صفحه ی اول گوگل قابل روئت هستند. گرچه هنوز با ایده آل ها فاصله دارد.

سئوی مطالب

 

وبسایت عریضه دارای بانک اطلاعاتی شامل بیش از ۲۵۰۰ پرسشنامه ی معتبر است که تمام آنها در قالب فایل ورد بوده و دارای تفسیر و نمره گذاری هستند. متاسفانه مشکلات زندگی و محدودیت های شغلی باعث شده تا از این میزان تنها موفق به ارسال حدود ۱۰۰ عدد از پرسشنامه ها بر روی سایت شوم.

بانک اطلاعاتی مذکور نیز با قیمت دیگری در صورت تمایل خریدار وب سایت تقدیم می گردد.

 

وبسایت عریضه دارای گواهینامه ی معتبر دوساله ssl بوده و بر روی یکی از بهترین سرورهای ایران میزبانی میگردد. در صورت تمایل خریدار اطلاعات بیشتری در مورد سرور تقدیم می گردد.

گواهینامه ssl

 

تمام تلاش بنده در وبسایت عریضه این بوده است که سایت پیش رو از نظر گوگل مهم تلقی شود و رقیب سرسختی برای سایت های مشابه باشد. نقشه ی سایت این وبسایت در گوگل وبمستر تولز بدون هیچ خطایی ایندکس شده و  هر هفته چک می شود تا خطاهای احتمالی رفع گردد.

ایندکس

 

در زمینه ی بهینه سازی کدهای سایت و همچنین سرعت بارگذاری وبسایت تلاش کرده ام تا حد ممکن خطاهای وبسایت را بر طرف نمایم و سایت را با سرعت قابل ملاحظه ای در اختیار شما کاربران گرانقدر قرار دهم.

و این داستان ادامه دارد…

 

قیمت های پیشنهاد شده از سوی کاربران:

قیمت های پیشنهادی کاربران به صورت خودکار به این جدول اضافه می گردد.

نام و نام خانوادگی
قیمت پیشنهادی (تومان)
ارسال شده در تاریخ
پیمان نقی زاده
35000000 تومان
۱۳۹۸-۰۱-۲۲ ۱۲:۰۵:۵۳ +۰۴:۳۰
سمیرا ادیب
32000000 تومان
۱۳۹۷-۱۲-۱۴ ۱۰:۲۰:۲۴ +۰۳:۳۰
سایبان گروپ
30000000
۱۳۹۷-۱۲-۱۰ ۲۳:۳۱:۴۹ +۰۳:۳۰
سالاری (گنبد کاووس)
32000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۸ ۲۲:۰۴:۵۴ +۰۳:۳۰
اعتمادی
30000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۸ ۱۶:۲۲:۴۸ +۰۳:۳۰
sotoodeh. R
30000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۸ ۱۶:۰۳:۲۱ +۰۳:۳۰
ح.همتی فرد
31000000 تومان
۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۲۲:۴۳:۴۱ +۰۳:۳۰
محمد صابری
4500000 تومان
۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۱۸:۰۳:۱۲ +۰۳:۳۰
م. رستگار مقدم
1000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۱۷:۵۰:۲۲ +۰۳:۳۰
رایان گستر شرق
23000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۱۷:۴۷:۱۴ +۰۳:۳۰
علیرضا پاک نهاد
25000000
۱۳۹۷-۱۲-۰۵ ۱۵:۵۰:۰۹ +۰۳:۳۰